Translate

ALL PUBLICATIONS HERE

https://issuu.com/jofredeorosz

piatok 20. decembra 2013

GEMBLER SPECIAL : BUBLINY EXTRA 07

Spomínate si ešte na časopis o počítačových hrách- RIKI...?!

Písal sa rok 1994, keď sa tento magazín dostal na pulty PNS-iek. Bol v čomsi nový a inovatívny- prinášal informácie o

 počítačovom hardvére, herných conoch, ale hlavne o hrách úplne iným spôsobom. Robili ho totiž hráči pre hráčov. Fanúšikovia pre fanúšikov.  Navyše s nadhľadom a humorom. Časopis Riki sa tak rýchlo stal  najobľúbenejším herným časopisom na Slovensku. Zakrátko prinášal herné novinky a celé hry v diskových, či cd- verziách. Za tento úžasný projekt môže jeden človek- teda vlastne Riki Pintér bol otcom tejto myšlienky, ktorú realizoval z taktiež vynikajúcim tímom.
Ja som mal vždy rád časopis Riki a ako dieťa som túžil nie len zahrať si všetky hry, ktoré boli v časopise recenzované J, ale aj byť redaktorom... a vždy som si na tento krásny projekt spomínal v dobrom. Pred istým časom sa mi podarilo vyhľadať časopis Riki v digitálnom archíve na internete a dokonca aj stránku na sociálnej sieti. Netrvalo dlho a vznikla myšlienka si na Rikiho zaspomínať prostredníctvom GEMBLER  ŠPECÍALU BUBLÍN. Po oslovení vydavateľa RIKIHO – RIKIHO sme sa s bublinovým tímom pustili do práce a toto je výsledok...

V BUBLINÁCH EXTRA 7. Teda nájdete atypicky veľa !hernej) publicistiky- od fanúšikov hier pre fanúšikov, ale samozrejme aj poviedky a nejaké tie komiksy od Ľudovíta Mikulu a dokonca aj Petra Kopla...  Obálky: 
front: copyright Brian Sensej Terrero
back: copyright Kika Otome Krausová
                                                             úprava: Pavol Bratský 


Download: KLIKNITE - TU

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára